Wychowujmy dzieci tak, aby podawały sobie ręce, a nie podstawiały nogi

Głównym celem edukacji jest nie nauka, lecz rozbudzenie ducha.

Edukacja – to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

Pracownia plastyczna Anny Osickiej

Anna Osicka

Ukończyła studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, kierunek: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, specjalizacja: grafika warsztatowa. Ulubioną obecnie techniką pracy jest pastel suchy oraz szkic w ołówku.

Pracownia plastyczna P*ART*ER pod kierunkiem Anny Osickiej proponuje dzieciom twórczość z uwzględnieniem różnorodnych technik plastycznych.

Oprócz rysunku i malarstwa podczas zajęć poznajemy podstawy technik graficznych, jak chociażby frotaż, monotypia, kalkograf oraz konstruujemy plastyczne formy przestrzenne wykorzystując różnorodne materiały. Rozwijamy wyobraźnię twórczą poprzez nietypowe techniki kreatywne.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych :

5 – 7 lat oraz 8 – 12 lat.

Podopieczni pracowni mają na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach plastycznych - ogólnopolskich, regionalnych oraz miejskich.

Pracownia jest organizatorem cyklicznego miejskiego konkursu „ZWIERZAKI CUDAKI”. Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do udziału.

Na zakończenie każdego roku artystycznego odbywa się uroczysty wernisaż najlepszych prac, na który zapraszamy nie tylko małych artystów, rodziców, opiekunów, ale wszystkie osoby zainteresowane twórczością plastyczną dzieci i młodzieży.

Na skróty

opp plan 2017 18

drzwi otwarte 2017

pierwsza pomoc 2017 baner
baner czytanie zemsta
szarada ponadgim 2017
halloween 2017 baner
zolnierze 2017
zmowy 2017 baner 
baner lalki w szkole 2017
 
 

©Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu
ul. Chełmińska 104
86-300 Grudziądz

http://www.oppgrudziadz.hg.pl
opp@neostrada.pl

tel. (0-56) 46-585-46